Otomatik Makineler ile Yıkama

Sağlıklı bir yaşam temiz ve hijyenik halırınızla gelir. Halılarınızın sağlık güvencesi sloganı ile bitki özlü doğal halı yıkama şampuanları kullanılarak,  halılarınız tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanmaktadır.

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas etti..

Koltuk Yıkama

İstanbul da profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti veren, temizlik sektöründe lider firma olan Organik  halı ve koltuk yıkama merkezine hoş geldiniz. Yıllardır İstanbul’da halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız evlerinizde veya işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz koltuk takımı, köşe takımı, oturma gurubu ve çekyatlarınızın prof..

Halı Yıkama

Halı yıkama ustalık, tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı v..

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. İşyerlerinizde, ofisleriniz de..

Halı Tamiri

Altun Halı Yıkama Firması  el dokuma halı tamiri ve bakımı hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar hala kullanılan ve son yollarda daha değerli olan tarihi halılarımızın bakımını,Altun Halı Yıkama olarak müşterilerimize sunmaktayız.  Türk tarihinde yerini almış ve uzun yıllarda günümüze kadar..